به سایت چهارمین سمینار تخصصی طب سنتی خوش آمدید

معرفی

17 مرداد 1394

طب سنتی ایران، دانشی آمیخته با هنر و فراست و ذخیره‌ای برخاسته ازحکمت خسروانی اهالی ایران زمین است که با محک تجربه در طول سالیان حیات انسان آزموده شده است. طب سنتی با ریشه ده هزار ساله، انسان را فقط از بعد مادی نمی­‌نگرد بلکه به ابعاد دیگر وجود وی نیز توجه دارد. در این دیدگاه، حفظ سلامت مقدم بر درمان است، و توجه به روش زندگی و تامین هوای سالم، تغذیه درست، فعالیت کافی، استراحت به اندازه و تعادل حالات روحی- روانی شعار طب سنتی ایران است.

با توجه به اهمیت طب سنتی و جایگاه خاص آن و همچنین منابع عظيم گياهان دارويي در کشور، دبیرخانه دائمی سمینار پس از برگزاری سومین سمینار تخصصی طب سنتی با رویکرد پیشگیری و خودمراقبتی (1) ، در نظر دارد چهارمین سمینار تخصصی طب سنتی، پیشگیری و خودمراقبتی (2) با رویکرد درمان­‌های ساده و خانگی با بهره‌مندی از حضور دکتر‌غلامرضا کردافشاری به عنوان دبیر علمی سمینار و اساتید و کارشناسان برجسته این حوزه برگزار نماید.

Last modified on دوشنبه, 03 اسفند 1394 12:00
More in this category: زمان »

دبیرخانه دائمی

آدرس:
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، نرسیده به توانیر، بن بست علی نعمتی، پلاک7

تلفن:
+(021) 88203845
فکس:
+(021) 88198520
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت موسسه:
www.rasayesh.com

markerآدرس شرکت در گوگل مپ

درباره سمینار

طب سنتی ایران، دانشی آمیخته با هنر و فراست و ذخیره‌ای برخاسته ازحکمت خسروانی اهالی ایران زمین است که با محک تجربه در طول سالیان حیات انسان آزموده شده است. طب سنتی با ریشه ده هزار ساله، انسان را فقط از بعد مادی نمی­نگرد بلکه به ابعاد دیگر وجود وی نیز توجه دارد. در این دیدگاه، حفظ سلامت مقدم بر درمان است، و توجه به روش زندگی و تامین هوای سالم، تغذیه درست، فعالیت کافی، استراحت به اندازه و تعادل حالات روحی- روانی شعار طب سنتی ایران است.

ادامه مطلب...